Laenusumma
Laenu tähtaeg
Kuumakse al. EUR
Igakuise väljamakse summa täpseks arvestuseks palume täita taotlusvorm.
Laen kinnisvara tagatisel. Esita Taotlus
Geldex OÜ pakub laenu kinnisvara tagatisel, aadressil Narva mnt 13, Tallinn, tegevusluba nr. FFA000152.Alates 21.03.2016 Geldex OÜ ei sõlmi tarbijakrediidilepinguid.
Näidis: laenusumma 5 000€, fikseeritud intressimääraga 15,78% ja lepingutasuga 50€,tagastamine viie aasta jooksul 60 igakuise annuiteetmaksena, mis on 121,01€, krediidi kulukuse määr on 17,51% aastas, tagasimaksete summa 7 260,60€, kogusumma 7 310,60€. Krediidi saamiseks tuleb sõlmida tagatisvara hüpoteegi-ja kindlustusleping. Tagatise seadmise ja kindlustamise kulusid ei ole kulukuse määras arvesse võetud.
Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.
Geldex OÜ
Narva mnt. 13, Tallinn
Telefon: 55 777 60
E-post: info@geldex.ee
Remondi- või ehituslaen
Laen kinnisvara tagatisel Laen kinnisvara tagatisel Parim võimalus saada suurim võimalik laen Teie omandis oleva kinnisvara (korter, maja, suvila jne.) tagatisel. Laen on summa, mille sihtotstarbelist kasutamist ei kontrollita.
Remondi- või ehituslaen Remondi- või ehituslaen Lisavahenditeks on laen remondi teostamiseks või ehituse lõpetamiseks. Meie aitame ellu viia Teie ideed ehitamisel või remontimisel.
Laenude refinantseerimine Laenude refinantseerimine Pakume Teile teisest krediidiasutusest võetud laenu tingimuste leevendamist, et vähendada igakuist laenukoormust. Vajadusel on võimalik ka laenusumma suurendamine.
Igakuiste tagasimakseteta laen Igakuiste tagasimakseteta laen Võimalus ellu viia oma ideed või äriplaan, saada lisavahendeid investeerimiseks. Laenu tagasimakse toimub laenuperioodi lõppedes.
Väikelaen Väikelaen Laen kuni 3000 EUR igapäevasteks kulutusteks. Laenusumma makstakse välja Teile sobival viisil, vajadusel ka täies ulatuses sularahas.

EELISED

 • Tööpäevadel ja –ajal langetame kõik laenuotsused 6 tunni jooksul. Tagatise hindamine on kliendile tasuta. Laen on võimalik kuni 70% ulatuses tagatiseks oleva objekti väärtusest.

 • Võimalik on ilma lisakulutusteta laenu ennetähtaegne kustutamine ning maksepuhkus kuni 12 kuud laenu põhisummalt kogu makseperioodi kestel.

 • Positiivse laenuotsuse saate pärast laenutaotluse esitamist ka meie bürood külastamata telefoni või elektronposti teel.

 • Teostame vajalikud toimingud ning kanname raha Teie poolt toodud arveldusarvele ühe päeva jooksul alates taotluse esitamisest.

 • Vajadusel tasutakse notari kulud väljaantavast laenusummast.

 • Laen on kättesaadav kõikjal Eestis, selle vormistamiseks sõidavad meie spetsialistid Teile sobivasse kohta.

UUDISED

 • 01.12.2014*Kampaania „ Jõulueri“ tingimused:

  Kampaanias osalevad isikud, kes vormistavad Geldex´ist laenu- ja notarilepingut periiodil 08.12-31.12.2014;

  Kampaanias osalevad isikud, kes vormistavad laenulepingu laenusummaga minimaalselt 2000 eurot;

  Kindlustuspoliis vormistatakse kinnisvarale, mis on antud tagatiseks;

  Kindlustuspoliisi vormistab laenuandja vastavalt laenulepingu tingimustele.
 • 20.12.2013Geldex OÜ soovib klientidele rahulikke jõule ja head vana aasta lõppu!
 • 7.10.2013Kiir- ja väikelaen on muutunud veelgi kiiremaks ja soodsamaks – esimestele laenutaotlejatele eritingimused. Täitke taotlus ja Te veendute selles ise.